Najwyższe hotele świata

Pokój ze spektakularnym widokiem na całe miasto brzmi doskonale, prawda? Marzycie
o spaniu na szczycie świata? Mamy coś specjalnie dla Was. Przygotowaliśmy listę najwyższych hoteli w największych metropoliach.

The Ritz Carlton (Hong Kong, Chiny), wysokość budynku: 484 m, zajmoshutterstock_327438911wane piętra: 102-118

Popijając koktajle w najwyższym barze świata w budynku Międzynarodowego Centrum Handlowego, można podziwiać widok roztaczający się na Victoria Harbour. Także miłośnicy sportu znajdą tu coś dla siebie. W hotelu znajduje się jeden z największych basenów świata. Na wypadek gdyby pływacy znudzili się wodnymi uciechami, na suficie umieszczono 144 ekrany, na których można oglądać filmy i obrazy.

Park Hyatt Shanghai (Szanghaj, Chiny), wysokość budynku: 492 m, zajmowane piętra 79-93Shanghai

Najlepszym miejscem do obserwowania panoramy Szanghaju jest luksusowy apartament typu Suite mieszczący się na 88. piętrze budynku Shanghai World Financial Centre.

Grand Hyatt Shanghai (Szanghaj, Chiny), wysokość budynku: 421 m, zajmowane piętra: 51-87Grand-Hyatt-Shanghai

The Grand Hyatt zajmuje 36 pięter w eleganckim wieżowcu Jinmao Tower mieszczącym się w sercu finansowej dzielnicy Szanghaju. Hotelowe restauracje gwarantują prawdziwą kulinarną wycieczkę dookoła świata – goście mogą spróbować m.in. kuchni włoskiej, japońskiej oraz szanghajskiej. Zlokalizowany w XXI wiecznym cudzie architektury, z obsługą na najwyższym, światowym poziomie – taki właśnie jest luksusowy hotel Grand Hyatt Shanghai.

Baiyoke Sky Hotel (Bangkok, Tajlandia), wysokość budynku: 304 m, zajmowane piętra 88

Najlepszy wiBangkoks-Baiyoke-Sky-Hotel-in-Thailanddok na Bangkok można znaleźć w najwyższym hotelu w Tajlandii, Baiyoke Sky, w którym goście mogą zarezerwować pokój na jednym z 88 pięter. Dysponuje on obrotowym tarasem na dachu, dodatkowym tarasem widokowym oraz 7 restauracjami.

JW Marriott Marquis Hotel Dubai (Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie), wysokość budynku: 355 m, zajmowane piętra: shutterstock_15483708277

W sercu jednego z najwyższych hoteli na świecie, mieszczącego się w wyjątkowych dwóch wieżach, znajduje się luksusowe spa, którego centrum stanowi tradycyjna łaźnia hamman. Do dyspozycji gości jest wyjątkowy zabieg Saray Golden Hamman, oferujący masaż olejkami nasyconymi 24-karatowym złotem. Z wszystkich pokoi hotelowych można podziwiać imponujące widoki na Dubaj.

Marzycie o spędzaniu nocy w jednym z tych hoteli? Pamiętajcie, by szukać lotów na tripsta.pl! 🙂 Byliście kiedykolwiek w którymś z wymienionych wyżej miejsc? Zachęcamy do komentowania.

Leave a comment